POL-MOT Rail Wersja Polska English Version

Systemy oświetlenia nawigacyjnego lotnisk

Systemy oświetlenia nawigacyjnego są bardzo znaczącym składnikiem wyposażenia lotnisk. Fakt, iż są one zaszeregowanie do grupy wzrokowych pomocy nawigacyjnych nie umniejsza ich funkcji jaką wypełniają w sferze bezpieczeństwa lotów. Ułatwiają załogom statków powietrznych orientację przestrzenną, zarówno w strefie podejścia do lądowania, lądowania jak również podczas poruszania się po drodze startowej oraz pozostałych nawierzchniach lotniska.

Oferowane przez nas systemy oświetlenia nawigacyjnego budowane są z osprzętu czołowych producentów światowych, a nasze duże doświadczenie zawodowe, przekładające się na profesjonalizm realizacji każdego etapu zamówienia gwarantuje, że otrzymacie Państwo system spełniający Wasze oczekiwania, a co najważniejsze wymagania licznych przepisów krajowych i międzynarodowych. Zespół nasz jest zawsze gotowy do konsultacji i współpracy z Państwem, celem ustalenia optymalnych ekonomicznie i funkcjonalnie rozwiązań jeszcze przed podjęciem decyzji o zamówieniu. Oferujemy Państwu wykonanie systemów w każdej kategorii systemu lądowania obowiązującej na Państwa obiekcie orazw tzw. systemie „pod klucz”.

Pragniemy również zwrócić uwagę, że w ofercie naszej dostępne są przewoźne systemy oświetlenia lotnisk, umożliwiające wykonywanie oznaczenia strefy podejścia do lądowania (włącznie z systememPAPI) oraz wszystkich krawędzi nawierzchni lotniskowych. Czas i łatwość rozwijania systemu przewoźnego sprawia, że jest on atrakcyjną alternatywą dla lotnisk z mniejszym natężeniem ruchu lotniczego oraz dla lądowisk. System przewoźny jest często dobrą alternatywą dla systemówstacjonarnych, również ze względów ekonomicznych i eksploatacyjnych.