URSUS C-380 K

silnik URSUS-KOHLER EU III B skrzynia przekładniowa z rewersem 16×16 synchronizowanym,   WOM, elektrohydrauliczne załączanie: przedniego napędu oraz blokady mechanizmu różnicowego osi przedniej i przedniego napędu podczas hamowania, –  funkcja Auto-Liftbogate wyposażenie standardowe (w tym klimatyzacja, obciążniki przednie i tylne)

URSUS C-335 B

Niezastąpiony w trudnych warunkach i ograniczonych przestrzeniach. Zwrotny i sprytny partner każdego gospodarstwa – niewielkie gabaryty, niska masa własna skracają czas poświęcany na manewry – co bezpośrednio wpływa na wydajność pracy.

URSUS C-350 B

URSUS C-350 B Dzięki ergonomicznej kabinie oraz cichej pracy silnika, praca nową 50-tką to czysta przyjemność. URSUS C-350 B to wyznacznik prac precyzyjnych. Idealnie sprawdzi się w Twoim gospodarstwie, na ulicach miast, w sadzie czy w Twoim ogrodzie.  

URSUS C-360 B

Twoja legendarna 60-tka może już odetchnąć… Nadchodzi nowoczesny i gotowy do pracy następca! Nowe spojrzenie na rolnictwo idzie w parze z udogodnieniami jakie przynoszą technologia i prostota wykonania. Ten ciągnik idealnie sprawdzi się w małych jak i w dużych gospodarstwach jako ciągnik nie tylko pomocniczy. Przedni napęd nie raz zaskoczy swoją siłą i precyzją. Świetna manewrowość to wizytówka nowej 60-tki.

URSUS C-350

Pamiętasz model 5044? Przed Tobą jego następca. W Ursusie C-350 znajdziesz wszystko to, co szanowałeś w jego poprzedniku, ale i o wiele więcej. Nowy ciągnik jest tańszy i posiada znacznie więcej opcji w porównaniu z Ursusem 5044. To najmniejsza maszyna z serii sygnowanej literą C, która sprawdzi się w różnego rodzaju zadaniach. Ciągnik idealnie nadaje się do prac sadowniczych, ale może być także używany w rolnictwie i w gospodarce komunalnej.

URSUS C-385

Ursus C-385 to brat bliźniak modelu C-382. Bogate wyposażenie standardowe sprawia, że maszyna nadaje się zarówno do prac rolniczych, transportowych, jak i komunalnych i pomocniczych. W stosunku do swojego pierwowzoru zmienił się silnik, skrzynia przekładniowa, most napędowy tylny i przedni. Bez zmian pozostała prędkość maksymalna, jednak Ursus C-385 ma mocniejszy podnośnik. To topowa maszyna, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Użytkowników.

URSUS C-380

Klasyczne modele ciągników sygnowane literą C były i są dumą polskiego przemysłu. W hołdzie historii zakładów, Ursus wraca do chlubnej tradycji tego nazewnictwa. Nowy Ursus C-380 to ciągnik o szerokim wachlarzu zastosowań. Bogate wyposażenie standardowe sprawia, że maszyna ta nadaje się zarówno do prac rolniczych, transportowych, jak i komunalnych i pomocniczych.

URSUS C-395 POWER

Ursus C-395 POWER to nasz faworyt w kategorii „komfort pracy”. Bogate wyposażenie standardowe sprawia, że maszyna nadaje się zarówno do prac rolniczych, transportowych, jak i komunalnych czy też pomocniczych. To topowa maszyna, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Użytkowników. „Polska Moc” w kompaktowym wydaniu i rozsądnej cenie może być Twoja!

URSUS C-3105

Ursus C-3105 to ciągnik o szerokim wachlarzu zastosowań. Idealnie sprawdzi się w rolnictwie, sadownictwie, w pracach transportowych i komunalnych. Tak jak w pozostałych maszynach z serii C i w tym przypadku funkcjonalność idzie w parze z mocą i rewelacyjnym designem. Wszystko po to, żebyś mógł pracować komfortowo, sprawnie i w dodatku cieszyć się estetyką swojego ciągnika.

URSUS C-3110

Ursus C-3110 to ciągnik o szerokim wachlarzu zastosowań. Idealnie sprawdzi się w rolnictwie, sadownictwie, w pracach transportowych i komunalnych. Tak jak w pozostałych maszynach z serii C i w tym przypadku funkcjonalność idzie w parze z mocą i rewelacyjnym designem. Wszystko po to, żebyś mógł pracować komfortowo, sprawnie i w dodatku cieszyć się estetyką swojego ciągnika. Zastosowane w Ursusie C-3110 podzespoły pochodzą od światowych liderów w swoich branżach, dzięki czemu mamy pewność, że oddajemy w Twoje ręce ciągnik trwały, mocny i niezawodny. 


URSUS C-3150 POWER

Ursus C-3150 Power to maszyna o mocy 150kM. Od strony wizualnej ciągnik to typowy niedźwiedź: wielki, dostojny i agresywny. Oprócz funkcjonalności i ergonomii, którą charakteryzuje się ten wariant Ursusa, zwraca na siebie uwagę niepowtarzalnym designem i bardzo bogatym wyposażeniem standardowym. To ciągnik o szerokim wachlarzu zastosowań, zaprojektowany z myślą o wymagającym Kliencie, jakim jest polski rolnik. Maszyna jest efektem współpracy technologów i naukowców w ramach projektu „Rozwój innowacyjnej, uniwersalnej konstrukcji układów przeniesienia mocy do ciągników

URSUS C-3120

URSUS C-3120 to model, który idealnie sprawdzi się podczas ciężkich prac na roli jako główny ciągnik w mniejszych gospodarstwach rolnych, ale też jako drugi ciągnik pomocniczy u gospodarzy z większym areałem.

URSUS C-3130

Ciągnik URSUS C-3130 Comfort to ciągnik o szerokim wachlarzu zastosowań, stworzony z myślą o operatorach, którzy podczas ciężkich prac polowych cenią sobie przede wszystkim komfort i wygodę pracy.